Lagana invalidska kolica sa zadnjim točkom od 12 inča #JL8630LAJ-12
Opis
» Lagana invalidska kolica težine manje od 13,6 kg.
» Izdržljiv aluminijski okvir s anodiziranom završnom obradom
» Čvrsti kotači od 6”
» 12" PNEUMATSKI ZADNJI TOČAK
» Pritisnite da biste blokirali kočnice na kotačima
» Spuštene ručke
» odvojivi naslon za ruke
» sklopive podnožne ploče
Posluživanje
Profil kompanije
Kvalitetni proizvodi
OSNOVANO 1993. GODINE. POVRŠINA OD 1500 KVADRATNIH METARA
IZVOZ U PREKO 100 ZEMALJA 3 RADIONICE
Više od 200 zaposlenih, uključujući 20 menadžera i 30 tehničara
Tim
Stopa zadovoljstva kupaca je preko 98%
Kontinuirane inovacije i poboljšanja
Težnja izvrsnosti Stvaranje vrijednosti za kupce
Kreirajte visokovrijedne proizvode za svakog kupca
Iskusan
Više od deset godina iskustva u aluminijskoj industriji
Opslužujemo više od 200 miliona preduzeća
Specifikacije
Broj artikla #JL8630LAJ-12
Otvorena širina 61 cm
Širina presavijenog 28 cm
Širina sjedišta 46 cm
Dubina sjedišta 36 cm
Visina sjedišta 45,5 cm
Visina naslona 46 cm
Ukupna visina 91 cm
Prečnik zadnjeg točka 12"
Prečnik prednjeg kotačića 6"